Bankobet Deneme Free Bonusu

0
510
Bankobet Deneme Free Bonusu
Bankobet Deneme Free Bonusu

Deneme bonusu bankobet sitesi tarafından yeni üyelere verilen ya da sunulan bir avantajdır. Bankobet deneme olarak verdiği promosyon seçeneğinin içerisine iki farklı alternatif yerleştirmiştir. Bu alternatiflerden bir tanesinin, free  bonusu olduğu görülmektedir. Bankobet deneme free bonusu ne kadar veriyor? Nasıl alınır? Nasıl kullanılır? Kazanç elde edilirse kazançlar nasıl çekilir? Gibi soruların cevabını yazının devamında sizler ile paylaşmış durumda bulunmaktayız.

Bankobet Deneme Free Bonusu Nasıl Alınır?

Konuya en baştan başlayalım ve önce, bankobet free bonusu nasıl alınır? Sorusunun karşılığını görelim. Önce siteyi tercih edeceksiniz. Gereken şartları sağlamanız ile birlikte, bankobet üyelik işlemini yapacaksınız. Başvuru yapacak, aktivasyon linki alacak, onaylanın başvurunun gereği aktivasyon linki ile giriş işlemini yapacaksınız. Hesabınıza ulaştıktan sonra, canlı destek ekibine ulaşacak ve free bonusu almak istediğinizi belirteceksiniz. Talebiniz ile birlikte promosyon sizlerin hesabına aktarılacaktır.

Bankobet Free Bonusu Miktarı

Dönüş sayısı hakkında da bilgi verelim. Bankobet free bonusu miktarı kampanyalar ile birlikte değişkenlik gösterebilmektedir. An itibariyle 50 free bonusu alma hakkınız bulunmaktadır. Ancak bunun yüz ya da daha farklı sayılara gelmesi ve promosyonun güncellenmesi mümkün olabilmektedir. Bir değişim olması halinde, yeni kampanya ile yeni promosyon miktarının belirlenmesi durumunda, ihtiyaç duyduğunuz her türlü açıklamayı ve bilgiyi doğru bir şekilde sizlere aktaracağız. Paylaşımları takip edip, bütün güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Bankobet Free Bonusu Nerede Ve Nasıl Kullanılır?

Bankobet free bonusu nerede ve nasıl kullanılır?. Bedava dönüş anlamına gelen bir promosyon seçeneğidir. 50 free alındığında, slot oyunlarında 50 defa oyunu başlatma yani oyunu oynama şansına sahip olacaksınız. Kullanım alanı sadece ve sadece kollu makine oyunları yani slot oyunu seçenekleridir. Kampanya ile gündeme getirilen promosyon kurallarında aksi belirtilmediği takdirde, içerikte gördüğünüz binlerce farklı slot oyunu seçeneğinin tamamında kullanabilirsiniz. Bir güncelleme yapılması ve belirli bir altyapı şirketinin belirli oyunlarında kullanılması da sizlerden talep edilebilmektedir. Bu durumda da promosyonu aldıktan sonra, kullanmadan önce kurallarına bakmalı, altyapı şirketlerini ya da şirketler için izin verilen oyun türlerini görmelisiniz.

Nasıl kullanacaksınız? Promosyon, hesabınıza tanımlanacaktır. Hesapta tanımlanan promosyonu kullanmak için, izin verilen slot oyununa gireceksiniz. Burada bedava dönüş hakkınız olduğunu göreceksiniz. Akabinde, oyunu bedava dönüş ile başlatacak yani dönüş butonuna basacak ve kullanacaksınız. Standart oyun kuralları geçerli olacaktır. Eşleşen semboller ile ekranda kazanç yazısını ve kazandığınız para miktarını görebilirsiniz. Anında oyun içerisi bakiye bölümüne dahil edilecektir. Oyundan çıktığınızda hala kazanç miktarınız bulunuyorsa, yani kaybetmemiş iseniz, hesap bakiyenize geçer.

Bankobet Free Bonusu Kazancı Nasıl Çekilir?

Promosyonu aldınız, kullandınız ve para kazandığınızı gördünüz. Kazandığınız paranın hesap bakiyesine geçtiğini gördünüz. Bu andan itibaren, bankobet free bonusu kazancı nasıl çekilir?. Burada da belirleyici olan, promosyonun kurallarında yazılan detaylardır. Aldığınız promosyonu kullanıp, hesap bakiyesini en az 2.000 Türk Lirası seviyesine ya da 3.000 Türk Lirası seviyesine çıkarmalısınız şeklinde bir kural görebilirsiniz. Bu durumda promosyonu kullanıp hesap bakiyesindeki para miktarını istenen minimum değere yükseltmelisiniz. Peki 2.000 Türk Lirası kuralını gördünüz, oynadınız ve 2.000 Türk Lirası kazandınız. Tamamını çekebilir misiniz? Yine promosyon kuralları belirleyici seviyede bulunacaktır. Örneğin 2.000 Türk Lirası kazanan 200 Türk Lirası nakit para çekme talimatı verebilmektedir gibi bir kural karşınızda durabilmektedir. Bu durumda siz 200 Türk Lirası değerinde para çekme talimatı verebilirsiniz. Peki 2.000 Türk Lirası kazandınız, 200 Türk Lirası talimat vereceksiniz, geriye kalan 1.800 Türk Lirası ne olur?

Promosyon kuralları dahilinde izin verilen çekim miktarının dışındaki kazançlar, otomatik olarak silinecektir. Hem bankobet sitesinde, hem de bildiğiniz ve duyduğunuz bütün yabancı oyun sitelerinde bu promosyon ile ilgili çalışması sistemi budur. Kazandığınız paranın tamamının çekilmesine izin verilmeyecektir. Belirli bir minimum seviyede hesap bakiyesini oluşturmak gerekir. Oluşan hesap bakiyesine göre izin verilen parasal değerlerde talimatın verilmesi mümkün hale getirilmiştir. Yani bunun sadece bu site tarafından oluşturulan ya da gündeme getirilen bir kural olmadığını bilmelisiniz. Ancak en popüler oyunlarda, en yeni standart ya da klasik oyunlarda, en çok kazanan şansı bulunan ve kazanç dağıtan tüm oyunlarda kullanım imkanı yaratılan promosyon seçeneklerinden bir tanesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz