Bankobet’te Eğlenceli Slot Turnuvaları

0
35
Bankobet’te Eğlenceli Slot Turnuvaları
Bankobet’te Eğlenceli Slot Turnuvaları

Slot oyunlarını oynamak için bankobet sitesini tercih eder iseniz, bankobet’te  eğlenceli slot turnuvaları ile karşılaşırsınız. Promosyon kampanyaları içerisinde oyun turnuvalarına yer verilmektedir. Bu turnuvalar bütün slot oyunları için değil, belirli altyapı şirketleri ve bu şirketlerin belirli oyunları için hazırlanmış şekilde karşınıza çıkabilmektedir. Turnuvalarda büyük ikramiye belirlenmekte, büyük ikramiye derece elde eden kullanıcılara sıralamadaki yerlerine göre, farklı % oranlarında verilmektedir.

Bankobet Slot Turnuva Çeşitleri

Bankobet slot turnuva çeşitleri altyapı şirketleri üzerinden belirlenmektedir. Genelde pragmatic play ve endorphina ile wazdan  altyapı şirketlerinin slot oyun seçeneklerine yönelik turnuvaların hazırlandığını görebilirsiniz. Elbette daha farklı şirketlerin de oyun anlayışları zaman zaman turnuvalara dahil edilmektedir. Adı verilen altyapı şirketlerinin bütün slot oyun seçeneklerini kapsayan turnuvaları görebilirsiniz. Bunun haricinde yine ismi verilen altyapı şirketlerinin, gates of olympus ve sweet bonanza  gibi oyunlar ile sınırlı kalması da söz konusu olabilmektedir.

Bankobet Slot Turnuvalarında Nasıl Yer Alınır?

Turnuva ile dağıtılan büyük ikramiyeden pay almak istiyor iseniz, önce bu turnuvalara katılım sağlayıp, para harcamanız gerekecektir. Bankobet slot turnuvalarında nasıl yer alınır? Gereken yaş sınırında bulunmanız ile birlikte, bankobet üyelik işlemini gerçekleştireceksiniz. Bankobet’te Eğlenceli Slot Turnuvaları. Turnuvalara katılmanız ve slot oynamanız için hesabınıza para yatıracaksınız. Yatırdığınız paranın hesap bakiyesini geçtiğini gördükten sonra, bankobet giriş işlemini yapacaksınız. Hesaplar arası transfer yöntemiyle ana hesap üzerinde görülen parayı, casino bölümüne transfer edeceksiniz. Turnuva dahilindeki altyapı şirketinin oyunlarını, belirlenen tarihlerde oynayacaksınız. Oyunlara katılım sağlamak yeterli değildir. Oynadığınız oyunları kazanmanız gerekmektedir.

Bankobet Slot Turnuvasında Nasıl Derece Elde Edilir?

Sıralamaya göre turnuvadaki büyük ikramiye verilmektedir. Sıralamaya dahil olmak için yapmanız gereken işlemler bulunmaktadır. Bankobet slot turnuvasında nasıl derece elde edilir? Kampanya dahilinde istenen altyapı şirketinin, istenen oyun seçeneğine katılacaksınız. Bankobet’te Eğlenceli Slot Turnuvaları. Paranız ile slot oyunlarını oynayıp, kazanacaksınız. Her kazandığınız oyun için puan alacaksınız. Turnuva süresince topladığınız puanlar ile turnuva bittiğinde sıralamada yer alacaksınız. Kaybettiğiniz oyunlar da olabilmektedir. Ancak bu durumda herhangi bir puan alma hakkınız bulunmayacaktır. Her kazanan, her oyun için puan alma şansına sahiptir. Amaç yüksek sıralama elde etmek ve büyük ikramiyeden yüksek değerde pay almaktır.

Bankobet Slot Turnuvasında İkramiye Miktarları

Promosyon kampanyalarına göre, bankobet slot turnuvasında ikramiye miktarları değişkenlik gösterebilmektedir. Kampanyalara bakıldığında 100.000 Türk Lirası, 30.000 Euro, 40.000 Euro, 500.00 Euro, 6 milyon Euro, 10 milyon Euro gibi büyük ikramiyelerin tanımlandığını görebilirsiniz. Buradaki ikramiyelerin dağıtılma prensibi, turnuvayı ilk sırada tamamlayan şahsa ikramiyenin tamamının verilmesi değildir.

Bankobet Slot Turnuvasında Ne Kadar Kazanç Alınır?

Elde edilecek derece, bankobet slot turnuvasında ne kadar kazanç alınır? Sorusunun karşılığıdır. Katılım sağlayıp, puan toplayıp, turnuva sona erdiğinde hangi derecede sahip olduğunuzu göreceksiniz. İlk sırada yer alan, örneğin 1 milyon Euro ödüllü turnuvada büyük ikramiye miktarının %20 seviyesini alabilirler. Son sıralarda yer alanlar %2 ya da %1 seviyelerinde ikramiye alabilirler. Ancak bu sadece ikramiyeden alınacak pay anlamına gelir. Ayrıca Oynadığınız ve kazandığınız her slot oyununda kazandığınız para miktarı da sizlere ait olacaktır.

Bankobet Slot Turnuva Kazancı Nasıl Çekilir?

Turnuvalara katılım sağlayıp, büyük ikramiyeden kendinize düşen payı almış olabilirsiniz. Ayrıca Turnuva bittiğinde yapılan değerlendirme ile birlikte, kazanan kullanıcılara hak ettikleri % oranında paralar verilecektir. Müşteri hizmetleri tarafından hesap bakiyelerine dahil edilecektir. Hesap bakiyesinde parayı gördüğünüz andan itibaren, çekme hakkına sahip olacaksınız. Ancak bankobet slot turnuva kazancı nasıl çekilir?. Sorusunda para çekme talep formunu yazacağınız ya da yazmak zorunda olduğunuz miktar belirleyicidir. Ayrıca Tek seferde yazabileceğiniz miktar, 24 saat içerisinde kullanabileceğiniz maksimum miktar standarttır.

Tabii ki bu standardın üzerinde para kazanabilirsiniz. Bu durumda izin verilen en yüksek sınırda günlük para çekme işlemini yapacaksınız. Ayrıca Son vermiş olduğunuz para çekme talimatının üzerinden 24 saat işlem süresinin geçmesini bekleyeceksiniz. Bu süre dolduktan sonra, artan kazanç miktarınızı yeniden aynı şartlarda yani maksimum değerlerde para çekme talimatı vermek suretiyle alabilirsiniz. 2 defa para çekme talimatı verdiğinizde, büyük ikramiyeden kazandığınız para hala hesapta bulunuyorsa, aynı süreç tekrarlanacaktır. Ayrıca Her 24 saatte bir maksimum limitte para çekme talimatı vermeye devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz